1. صفحه(خانه)
 2. محصولات
  1. خانه آرد میلز چند منظوره کارخانه آسیاب آرد چند منظوره به علت پیشرفت تکنولوژی پردازش، تکمیل دستگاه، مصرف کم مصرف انرژی و همچنین بهره برداری و تعمیر و نگهداری مناسب مشهور است.
  1. کارخانه آرد میلز ساختمانی فولاد چند طبقهبا توجه به تلاش های تکنسین های مهندسی ما، کارخانه آسیاب آرد چند منظوره فولاد با موفقیت توسعه یافته است و این برای اولین بار در چین به دست می آید. این به طور کامل تمام نیازهای تولید را رعایت می کند و سود اقتصادی خوبی را به ارمغان می آورد.
  1. کارخانه فولاد آرد میلز یا ساختار فلزی آرد میلزکارخانه آسیاب آرد میلز تجهیزات کامل است که عمدتا از سنگ شکن فکی، آسیاب غلتکی پنوماتیک و بسیاری از دستگاه های آرد میلز دیگر تشکیل شده است. این ویژگی های ریز کوچک، جریان روند کامل، هزینه ساخت کم، چرخه ساخت و ساز کوتاه و بیشتر را نشان می دهد.
  1. کارخانجات کوچک آرد میلزکارخانه آسیاب آرد کوچک شامل چند مدل 6FTS-26A، 6FTS-36A، 6FTFS-42B، 6FTFS-52B، 6FTFS-62B و 6FTFS-82B می باشد. این محصول برای ساخت آرد درجه بندی شده است که به طور کلی در کارخانه نانوایی و بیسکویت استفاده می شود و توسط آرد آسیاب های کوچک یا متوسط ​​ترجیح داده می شود، مخصوصا برای تازه واردین در این زمینه مناسب است.
  1. دستگاه کارگاه خانوادهگی آسیاب آردمحصولات ما محصول آرد با کیفیت پایدار و مناسب برای تولید مداوم و یا سفارش داده شده است. حدود 95 درصد از کارخانه های تولید آرد ما به مصر صادر می شود و این تعداد تا سال 2013 تقریبا به 1000 رسیده است. این ماشین آرد به طور عمده برای ساخت نان، کیک و غیره مصری استفاده می شود.
  1. آسیاب ذرتآسیاب ذرت ما بر اساس آسیاب چکشی توسعه یافته است. برای هسته های جامد ذرت که رطوبت دارند، این دستگاه قادر به تکمیل عملیات خرد کردن، آسیاب کردن و آسیاب در یک مرحله و بهبود کارایی پردازش می باشد. از لحاظ فنی، مصرف انرژی برای تولید یک تن از دانه های ذرت در مقایسه با دستگاه های سنتی با 20٪ -30٪ کاهش می یابد و در نتیجه به طور قابل توجهی افزایش بازده اقتصادی را افزایش می دهد.
  1. انتخابگر جنین ذرتبسته به تفاوت در گرانش ویژه و سرعت تعلیق بین جنین ذرت و شن، انتخاب جنین ذرت ما از جریان هوا که به سمت بالا حرکت می کند تا جنین و فروت را جدا می کند. این دستگاه می تواند فریت ذرت، جنین ذرت و همچنین مخلوط آنها را جدا کند و همچنین می تواند ذرت را به عنوان یک نتیجه از بین بردن بوجا winnowing.
  1. ماشین فرآیند دانه ذرتماشین فرآیند دانه ذرت اساسا برای خط تولید محصولات دانه ذرت و برای جداسازی پودر از دانه ها جهت خالص کردن دانه های ذرت استفاده می شود.
  1. ماشین تمیز کننده دانه ذرتماشین تمیز کاری دانه ذرت یک ماشین ترکیبی است که برای پاک کردن ناخالصی های بزرگ و کوچک، ناخالصی های بزرگ (مانند شن) و برخی ناخالصی های سبک ذرت استفاده می شود.
  1. جدا کننده هوا در گردشسری جداکننده هوا در گردش سری TFXH به ویژه برای جداسازی ذرات (چگالی، گرد و غبار و غیره) از دانه هایی از قبیل گندم، جو، ذرت، روغن دانه و دیگران، طراحی شده است. این معمولا در انبارهای دانه، کارخانه های آرد، کارخانه های برنجی، کارخانه های تولید دانه، کارخانه های نفت، کارخانه های فرآوری ذرت، کارخانه های تولید خوراک و غیره دیده می شود. علاوه بر این، این دستگاه می تواند به عنوان یک ماشین مستقل و در ترکیب با جدا کننده ارتعاشی جداکننده روتاری یا دستگاه برش گندم.
  1. جداکننده ویبره خود متعادلسری TQLZ مجموعه ای از سیستم تعلیق روتاری خود را عمدتا مورد استفاده برای تمیز کردن و یا درجه مواد خام در آسیاب غلات، آسیاب برنج، گیاهان تولید خوراک، گیاهان تولید روغن، کارخانه های فرآوری مواد غذایی، کارخانه های شیمیایی شیمیایی و غیره. با استفاده از صفحه نمایش با سوراخ های مختلف اندازه ، محصول ما کاملا مناسب گندم، ذرت، برنج، روغن دانه و بسیاری دیگر از مواد دانه ای است.
  1. جدا کننده دوار یا روتاریجداساز چرخش سری TQLM برای حذف ناخالصی های خشن و خوب از گندم بر اساس تفاوت های آنها در اندازه طراحی شده است. برای دانه متوسط با کیفیت، میزان جداسازی بسته به نوع ناخالصی متفاوت است و مقادیر دقیق آنها در زیر آورده شده است:
  1. جداساز هوايي عموديجداساز هواي عمودی سری XFD از جریان هوای عمودی برای جدا کردن گرد و غبار، چاله، هسته مجروح، گندم ریز و سایر ناخالصی های سبک از گندم استفاده می کند.
  1. جاذبه گرانشتخصیص دهنده گرانش TQSFB برای حذف سنگهای پیوسته استفاده می شود و همچنین برای طبقه بندی دانه های سنگین و سبک مناسب است.
  1. اسکرابر افقی گندم یا دستگاه تمیز کننده افقی گندمدستگاه تمیز کننده افقی گندم سری FDMW برای فرآیند تمیز کردن دانه در آسیاب های آرد طراحی شده است. استفاده از ضربه های مکانیکی و مالش برای حذف گرد و غبار، سیلت، چنگال، کرم، ریش گندم، میکروارگانیسم ها و دیگر مواد خارجی که به سطح دانه می چسبد، می تواند باعث آسیب رسیدن به کلواد، سد، حشرات، دانه های گندم شده و دیگر مسائل که قدرت آن کمتر از گندم است به ذرات کوچک و سپس از بین بردن این ذرات. علاوه بر این،
  1. بروسر گندمبروسر گندم سری TSM ما برای حذف گرد و غبار سپرده شده روی سطح گندم استفاده می شود به طوری که برای بهبود پاکیزگی سطح، کاهش محتوای خاکستر مواد و افزایش سطح کیفیت دانه.
  1. جداساز مغناطیسیجداساز مغناطیسی یک دستگاه کوچک و کوچک نیست که برای حذف کامل ناخالصی های آهنی از غلات و آرد استفاده می شود. این را می توان در ورودی تجهیزات پردازش یا بین لوله های اتصال نصب کرد.
  1. دمپر فشرده یا نازکسری دمپر فشرده FZSHB یک وسیله مکرر مورد استفاده در کارخانجات آرد است و به منظور اطمینان از رطوبت گندم مطابق الزامات روش های زیر اتخاذ می شود. به عنوان یک ماشین پیوسته و کارآمد، این محصول برای افزودن مقدار دقیق آب به گندم طراحی شده است، سپس آب با استفاده از یک نوار نقاله پیچیده توزیع می شود.
  1. دمپر سه تیغهماشین اضافه کننده آب سه پره TSYZ یک تجهیز مهم برای کنترل رطوبت گندم در فرآیند تمیز کردن گندم در کارخانجات آرد می باشد. این تجهیز می تواند مقدار اضافه شدن آب به گندم را تثبیت کند و دانه های گندم را بطور یکسان مرطوب نماید و عملکرد آسیاب را بهبود دهد و سختی سبوس را تقلیل دهد. همچنین چسبندگی سبوس و اندوسپرم را کاهش دهد و راندمان آسیاب و غربال آرد افزایش می یابد که منجر به بهبود نرخ استخراج گندم و رنگ آرد می گردد.
  1. جداساز آسپیراسیون یا تنفسیجداساز آسپیریت سری سری TXFY به ویژه برای حذف گرد و غبار، پوسته و سایر ناخالصی های کم تراکم از دانه های غلات طراحی شده است و این دستگاه ایده آل برای کاهش میزان خاکستر دانه ها قبل از سنگ زنی است.
  1. دستگاه شستشوی گندم یا واشر گندمبعد از اینکه گرد و خاک، ناخالصی های خوب و سبک از گندم حذف می شوند، این دستگاه باید برای شستشو مخلوط ها، سنگ های مخلوط، آفت کش ها، باکتری ها، ویروس ها و سایر آلاینده ها که ممکن است به سطح یا هسته دانه های گندم پایبند باشد استفاده شود.
  1. طبقه بندی نوساناین برای صفحه نمایش و طبقه بندی مواد دانه ای در آسیاب آرد، صنایع شیمیایی و دارویی کاربرد دارد.
  1. ماگنز گندمماشین آسیاب آرد TQDW اساسا برای تمیز کردن سطح انواع دانه ها استفاده می گردد و می تواند برای تمیزکاری اولیه و ثانویه استفاده شود.
  1. دمپرآن را در آسیاب غلات برای مخلوط کردن دانه های شدید و همگن استفاده می شود، بنابراین تهیه دانه مطلوب برای روند آسیاب
   سیستم گردان بی روتور توزیع آب یکنواخت و نفوذ بسیار خوبی از رطوبت به دانه را تضمین می کند
   مصرف کم انرژی باعث می شود تا رفتار بسیار نازک دانه و حداقل ساییدگی و شکستگی در طی فرایند خشک شدن صورت گیرد
  1. جداکننده طبل یا درام.جداکننده طبل یا درام TSCY یک دستگاه پیش تمیز کننده دانه جهانی است یا مخزن TSCY مخزن پیش تصفیه دانه جهانی است که معمولا در کارخانه های تولید دانه، کارخانه های تولید خوراک و بسیاری از صنایع دیگر دیده می شود. غلاف غربالگری دور به طور مداوم به طور موثر برای حذف ناخالصی های ناچیز و گرد و غبار از دانه ها مانند سنگ، آجر، طناب، تراشه های چوب، بلوک های خاکی، قطعه ای از نی و غیره به طور موثر حذف می شود. به این ترتیب، پردازش و انتقال ماشین های پایین دست به خوبی از مسدود شدن یا آسیب رساندن محافظت می شود.
  1. جدا کننده سنگ و شوینده فولاد ضد زنگحذف کننده سنگ و شستشو کننده فولاد ضد زنگ PLFXMS یک ماشین تمیزکاری است که در کارخانجات فرآیند آرد همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. عملکردهای اولیه آن پاک کردن غبار و سمها از سطح گندم، حذف ناخالصی های گندم طبق اصل وزن مخصوص، اطمینان از تمیزی گندم قبل از فرآوری، کاهش خاکستر و شن در آرد و بهبود خلوص آرد می باشد.
  1. جدا کننده صفحه لرزشیجدا کننده صفحه لرزشی TQLZ 200 x 200 x 2 یک محصول جدید تولید Pingle می باشد. اساسا برای تمیز کردن ناخالصی های بزرگ، کوچک و سبک گندم، ذرت، دانه سویا، ارزن و برنج مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می تواند برای طبقه بندی فرآوری علوفه، فرآوری دانه و روغن استفاده شود.
  1. جداکننده هوایی لرزشی کار با مکانیزم تنظیم دستگاه جدا کننده هوایی لرزشی آسان است و اطمینان می دهد اثر جدایش بین مواد سبک و ناخالصی های دانه مناسب می باشد.
   جداکننده هوایی لرزشی دارای یک پانل عقبی شفاف می باشد. عملکرد دستگاه به راحتی می تواند از این پنل مشاهده گردد و لذا دستگاه بصورت لحظه به لحظه می تواند تنظیم گردد.
  1. آسیاب غلتکی کارخانهآسیاب غلتکی یکی از تجهیزات کلیدی در کارخانه های تولید آرد گندم می باشد و از غلات استفاده می شود. محصول ما دارای بسیاری از ویژگی های برجسته است که در زیر نشان داده شده است.
  1. مربع فلورسنت یامیدان سیفتر یا برنامه ریزیبه عنوان یکی از مهم ترین ماشین آلات در خط تولید آردمیباشد، مربع فلورسنت سری FSFG در درجه اول برای تجزیه و طبقه مواد زمین، و می تواند به عنوان یک سیفتر بازرسی کار می کنند. به غیر از صنعت پردازش مواد غذایی، همچنین برای تولید شراب، دارو، پلاستیک، مواد شیمیایی و سایر محصولات مرتبط با پودر مناسب است. این دستگاه به عنوان یک نتیجه از ویژگی های قابل توجه آن است که در زیر نشان داده شده است به طور گسترده ای در بازار پذیرفته شده است.
  1. بروسر یا برس سبوسسری FFPS برس سبوس که محصول واجد شرایط ما است. طراحی شده است برای پردازش ذرات آرد که به سبوس پیوستن. بنابراین تسهیل عملیات سنگ زنی شکستن زیر را تسهیل می کند.
  1. ماشین انتهایی سبوسانتها دهنده سبوس باعث میشود یا با استفاده از ضربه گیرهای سرعت چرخش برای ضربه زدن به مواد، به طوری که ذرات آرد به سبوس متصل می شوند، جدا شده و جمع آوری می شوند. به این ترتیب فرآیند آسیاب کردن کارایی بیشتری خواهد داشت و عملکرد آرد نیز افزایش خواهد یافت.
  1. ماشین کشیدن ضربه یا تاثیرماشین کشیدن ضربه سری FSJZ برای موادی که سنگ زنی کاهش یافته اند، طراحی شده است. این اثر فشرده برای تخریب مواد و کشتن آفات و همچنین تخم آنها استفاده می شود، بنابراین به طور قابل توجهی بهبود بهره وری پردازش آرد را افزایش می دهد.
  1. آسیاب ضربه ایآسیاب ضربه ای سری FMFZ یک دستگاه معمول دیده شده در گیاهان تولید آرد است. از آن برای کاهش دانه ها پس از کاهش آسیاب استفاده می شود، به منظور افزایش میزان عملکرد آرد و کاهش بار آسیاب غلتک مورد استفاده قرار می گیرد.
  1. تصفیه کنندهتصفیه کننده سری FQFD یک دستگاه ضروری برای تولید آرد با کیفیت بالا و پایین است. این برای تمیز کردن و ارزیابی متوسط ​​و سمولینا اندازه های مختلف ارائه شده توسط برنامه قبلی برای یک بار دوم مورد استفاده قرار می گیرد، بدین ترتیب میانی خالص و سمولینا با کیفیت بهتر و توزیع اندازه ذرات سازگار تر به دست می آید.
  1. دستگاه پلان ساز دو مرحله ایاستفاده از تمیز کردن بلوک باعث تسریع بازده می شود.
   قاب غربال و قاب داخلی ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت به طوری که آنها دارای دقت بالا، بدون تغییر شکل و عمر طولانی.
   تمام قسمت هایی که با مواد تماس می گیرند، ساده سازی و پاکسازی می شوند.
  1. دستگاه تک فنجان یا دستگاه پلان ساز تک فاز یا سادهدستگاه پلان ساز تک فاز یا ساده SFW برای مواد ساینده و درجه بندی مواد مغذی و دانه ای مانند آرد، نشاسته، برنج، دارو، ذرت، خوراک و مواد شیمیایی با ساختار کاملا بسته و کانال انتقال خارج از قاب غربال استفاده می شود. ظرفیت بالا با عملکرد بالا و همچنین قابلیت راندمان بالای آن و ردپای کوچک آن نسبتا فضا / عملکرد عالی را تضمین می کند.
  1. نوار نقاله یا حامل پیچنوار نقاله یا حامل پیچ یک تکه از تجهیزات حمل و نقل است که شامل هیچ اجزای کشش انعطاف پذیر نیست. انگیزه ایجاد شده توسط تیغه پیچ دوار برای انتقال مواد برای یک فاصله کوتاه در یک جهت عمودی یا شیب استفاده می شود.
  1. دستکاه حامل یا نوار نقاله ضبط شدهخزندهنوار نقاله خرد کن نامیده می شود، زیرا زنجیر اسکرپر در هنگام کار به خاک سپرده شده و همراه با مواد هدف حرکت می کند. طراحی شده است برای حمل پودر، ذرات یا مواد فله کوچک در جهت افقی، عمودی و یا مایل به نظر می رسد، و آن را به طور گسترده ای پذیرفته شده است در پردازش مواد غذایی، مهندسی شیمی و بسیاری از زمینه های دیگر به علت ظرفیت حمل و نقل بزرگ و فاصله حمل و نقل طولانی است.
  1. آسانسور سطل یا سطل آسانسورآسانسور سطل سری TDTGK مکانیسم ثابت برای حمل مواد است. از سطل استفاده می کند تا حاوی پودر، ذرات یا مواد فله ای کوچک باشد و سپس سطل را به صورت عمودی و مستمر بپوشاند. این دستگاه معمولا در گیاهان تولید خوراکی مختلف، کارخانه های تولید آرد، کارخانه های نشاسته و ایستگاه های ذخیره سازی غلات دیده می شود.
  1. نقاله مارپیچ لوله ای شکلنقاله مارپیچ لوله ای شکل یک تجهیز مناسب برای انتقال؛ تغذیه و تخلیه در کارخانجات می باشد. این دستگاه می تواند برای انتقال پودرهای زبر و نرم و همچنین ذرات استفاده می شود. طولانی ترین فاصله انتقال 12 متر بوده و می تواند 80 تن مواد در ساعت بصورت افقی یا عمودی انتقال دهد.
  1. دستگاه قفل کننده هواقفل هوای سری TGFY یک دستگاه بسیار مهم در انتقال پنوماتیک و سیستم های تخلیه هوااست. این دستگاه در خروجی یک تخلیه یا یک کادوستر نصب شده است تا به طور مداوم و به موقع تخلیه مواد یا گرد و غبار و به طور همزمان آن را از نفوذ جو به تخلیه کننده یا کادوسایت جلوگیری کند.
  1. دستگاه فیلتر جت پالسفیلتر جت پالس یک نوع فیلتر کیسه ای است که از پارچه (کیسه های فیلتر شده) و پالس های هوا فشرده برای حذف گرد و غبار استفاده می کند و دارای یک منطقه فیلتر بزرگ است. بنابراین، آن را به طور کامل برای گرد و غبار خوب مناسب است، و این دستگاه ترجیحی برای تصفیه ثانویه است.
  1. دستگاه فن سانتریفوژفن 4-7 سانتریفیوژ یک محصول کم فشار، بسیار کارآمد، کم یا متوسط ​​است. پروانه شامل ده پره های منحنی عقب، یک پانل جلویی قوس و یک پانل عقب تخت است. این دستگاه عملکرد عالی آیرودینامیکی را نشان می دهد و عمدتا برای تخلیه تهویه در کارخانه ها کاربرد دارد.
  1. دستگاه فیلتر با فشار بالاطراحی ورودی اسپیرال انعطاف پذیر را قادر می سازد کارایی فیلتراسیون بالا را فراهم و مصرف را کمتر کند.
   درجه بالایی از پاکیزگی هوا خالص از طریق فن آوری بهینه تزریق به دست می آید
   فیلترهای از هر اندازه، و همچنین طیف گسترده ای از قوطی های خروجی و پشتیبانی، اطمینان از درجه انعطاف پذیری بالا.
  1. دستگاه توزین و بسته بندیهمانطور که از نامش بر می آید، دستگاه توزین و بسته بندی سری TFZB ما طراحی شده است تا مقدار ثابت آرد، سبوس و سایر مواد پودر را به کیسه های پلاستیکی 5-50 کیلوگرمی بسپاریم.
  1. ماشین چرخ خیاطیماشین چرخ خیاطی TDS باید همراه با سری توزین و بسته بندی TFZB ما کار کند. کیسه های بسته بندی را مهر و موم می کند و سپس آنها را به مرحله کار بعدی منتقل می کند.
  1. آسیاب ذرت اتاق خرد کن طراحی قطره آب را تصویب می کند تا به طور موثر در جریان مرحله سنگ زنی از بین برود و عملکرد بالا متوجه می شود.
   در انتهای محفظه سنگ شکن، یک مکانیسم سنگ شکن دوم U شکل وجود دارد که برای افزایش تعداد ضربات استفاده می شود. بنابراین، قطعات ذرت بیشتر به اندازه یکنواخت هستند.
  1. کنتور گندم بدون موتورکنتور گندم بدون موتور یک نوع کنتور جهت تنظیم دبی گندم بدون نیاز به برق می باشد که دستگاهی مناسب برای کارخانجات فرآوری آرد در مقیاس کوچک ، متوسط و بزرگ با تولید انواع آردهای باکیفیت است.
لیست محصولات

Xipingle, Zhengding County, Shijiazhuang, Hebei Province, P.R. China

+86-311-88268111
+86-177-9806-8968

plflourmill@pingle.cn